Hakkımızda

Tekstil ve Sera Makinalarında en son teknolojiyi takip eden ALTINEL MAKİNA bu yolculuğa 2002 Yılında Şerif BURAK önderliğinde başlamıştır. Altınel ismini alan ve Daha sonrada SERA Makinalarınıda bünyesesine katan ALTINEL makineları tekstil sektörünün teknolejisiyle tarım sektörünü harmanlayarak sera makinacılıgındada  dinamik ve yeniliği hedef olarak koyan Altınel Makina’ları Sektöründe en son teknik gelişmeleri takip eder bu doğrultuda kendine ve teknolojisine yön veren imal ettiği makineları uygulamak adına çıktığı bu yolda kültürel işlem arabası, hasat arabası, akülü çekici, ip sarma, mobil asansör, paketleme ünitesi gibi birçok makina yapmakta. Kurucusu, Şerif Burak olup 2004 yılından bugünede organik sera pazarının yeni yüzü olan hızla değişen Teknoloji rüzgarını takip eden her geçen gün büyüyen , yeni yatırımlar ve projeler üreten Altınel makina ve SERAMAK Türkiye’nin tekstil sektöründe kalbi olan ve SERA sektöründe de yeni başarılara imza atmaya hazırlanan güzide şehrimiz Denizli’de faaliyet göstermektedir.

Sera makinaları
Kültürel işlem arabası
Hasat arabası
Akülü römork çekici
Sera akülü çekici
Sera Bitki İlaçlama Arabası
Sera İp Sarma Makinası
ve Seranıza Özel Makinalar Üretmekteyiz.

h2

Vizyonumuz

Öncelikle müşteri odaklı olup kaliteyi birinci hedef olarak algılayan kuruluşumuz ALTINEL Makina bünyesinde  bulunan SERAMAK vasıtasıyla, siz dünyaca ün yapmış müşterilerimize sera iç ekipmanları  üretimi ve teknik hizmet verme hedefindeyiz.

SERAMAK adındaki dinamik ve yenilikçi olan kuruluşumuz gelişime açık yönetimimiz,genç,dinamik çalışan kadromuzla bilgileri en iyi şekilde toplamak ve seramak olarak siz müşterilerimize birikmiş iş bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji ve hizmeti sunmak için calışıyor.

Misyonumuz

ALTINEL Makina bünyesinde  bulunan SERAMAK ın en önemli varlığı müşterilerinden aldığı güç ve çalışanlarına olan güveni, güçlü ve etkin kurumsal kimliği ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına bağlılığı.kaliteyi tavizsiz Şart olarak benimsemesidir.

Son Teknoloji Makinalar

Tüm üretim süreçlerimizde, teknolojinin tüm imkanlarını kullanmak için gerekli Ar-Ge ve inavasyon süreçlerini yürütmekteyiz..

Özel Üretim Makinalar

İhtiyaç ve taleplerinize göre size özel çözümler.

Geniş Makina Çeşitleri

Fabrikamızda yerinde görerek seçebileceğiniz geniş makine seçenekleri

Güçlü Müşteri Desteği & Garanti

Makinelerinin kullanım ömrü boyunca sürekli yanınızda. Ürünlerimiz firmamız tarafından garantilidir.

Hızlı ve Yerinde Servis & Destek

Fabrikadan sağlanamayacak hızda servis hizmeti sağlar. Uzaktan ve yerinde destek.

Fiyat Avantajı

Geniş yelpazeli makine stoğu, uygun, rakipsiz fiyat avantajları.